Brevets 2019

12-01 200χλμ “Γύρος Έβρου - Ροδόπης” – Αλεξανδρούπολη (Ble Cycling Club)

19-01 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

27-01 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

03-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)

10-02 300χλμ “Αταλάντη” –  Άγ.Στέφανος (Ble Cycling Club)

16-02 200χλμ “Νέα Ραιδεστός – Κασσάνδρα” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling Club)

23-02 300χλμ “Λίμνη Δόξα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

02-03 300χλμ “Π.Ο.Κ. 300” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

03-03 200χλμ “TreColli – Γρηγόρης Φύτρος” – Αθήνα (Α.Ο. Αίολος)

09-03 200χλμ “Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Α.Σ.Λ. Φίλανδρος)

10-03 300χλμ “Tour of Evros (reverse)” – Αλεξανδρούπολη (Ble Cycling Club)

16-03 400χλμ “Clockwise 400” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)

16-03 400χλμ “Counterclockwise 400” – Λάρισα (Π.Α.Σ. Πηνειός)

16-03 200χλμ “Γουδί 2019” – Γουδί (Kassimatis Cycling)

17-03 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)

23-03 400χλμ “Brevet 5 Νομών” – Λαμία (Greek Randonneurs)

29-03 400χλμ “Πάτρα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

30-03 300χλμ “Παράθυρο στη Γαλλία” – Χίος (Ble Cycling Club)

30-03 300χλμ “Θέρμο 300” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

06-04 200χλμ “BrevetΠύργου – Ολυμπιακά μονοπάτια” – Πύργος (Ble Cycling Club)

06-04 400χλμ “Π.Ο.Κ. 400” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

12-04 600χλμ “Πύργος - Κατάκολο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

13-04 400χλμ “Άγ. Θεόδωροι - Θέρμο - Άγ. Θεόδωροι” – Άγ. Θεόδωροι (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

13-04 200χλμ “Γύρα τσι Κέρκυρας ” – Δασσιά-Κέρκυρα (Corfu, GEO-bicycling)

21-04 24 ώρες 360+χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)

03-05 600χλμ “Κόρινθος - Λευκάδα” – Κόρινθος (Greek Randonneurs)

04-05 400χλμ “Χίος 400” – Χίος (Ble Cycling Club)

04-05 200χλμ “Giro Acarnanicus-Περιδίνησις” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

04-05 600χλμ “Π.Ο.Κ. 600” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

11-05 400χλμ “Παρνασσός” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

11-05 300χλμ “Γη των Θρακών 300” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

11-05 200χλμ “Brevet Πηλίου” – Βόλος (Bike Service)

12-05 200χλμ “Ξυλόκαστρο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

18-05 200χλμ “Brevet Θήβας” – Θήβα (Σύλλογος Θεατρική Ζώνη)

18-05 600χλμ “Ναύπλιο 600” – Ναύπλιο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

18-05 200χλμ “Θεσσαλονίκη” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ.Θ)

25-05 200χλμ “Έκπληξη” – Σχινιάς (Ble Cycling Club)

25-05 200χλμ “Lesvos Brevet – Ελιά & Πεύκο” – Μυτιλήνη (Π.Σ. Λέσβου)

25-05 200χλμ “Brevet Ι.Π. Μεσολογγίου 2019” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π. Μεσολογγίου)

01-06 300χλμ “Διακοπτό” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

01-06 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Σάμος (Σύλλογος Αυτοδυτών Σάμου)

09-06 200χλμ “Χιος HOT” – Χίος (Ble Cycling Club)

15-06 600χλμ “@Καλαμάτα” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

16-06 200χλμ “Orestiada North Evros” – Ορεστιάδα (Keramitsis Bikes)

16-06 200χλμ “Kefalonia Bike Challenge” – Πόρος Κεφαλλονιάς (yourbike.gr)

16-06 200χλμ “Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο (Π.Α.Σ. Πηνειός)

22-06 200χλμ “Ble Ζαγόρι” – Πάπιγκο (Ble Cycling Club)

29-06 200χλμ “By Night” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

04-07 1000χλμ “2 Capitals 4” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

13-07 200χλμ “Γύρος Γράμμου” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

27-07 200χλμ “Δασοχώρι” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)

27-07 200χλμ “Ωρωπός” – Ωρωπός (Α.Ο. Αίολος)

04-08 200χλμ “Γύρος της Μεσσηνίας” – Καλαμάτα (Bioracer Hellas)

07-09 200χλμ “Τείχιο Brevet” – Τείχιο Δορίδος (Gosport)

07-09 300χλμ “Στα χνάρια του Μεγάλου Αλεξάνδρου” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ.Θ.)

08-09 200χλμ “Σκληροπυρηνικό” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

14-09 200χλμ “Brevet Κως – Κάλυμνος” – Κως (Π.Ο. Κω)

15-09 200χλμ “Αττικής” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)

21-09 200χλμ “Κούκος 200” – Κούκος (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

28-09 200χλμ “Εθνικό Πάρκο Δαδιάς 200” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

29-09 200χλμ “Μέγαρα-Ναύπλιο” – Μέγαρα (Greek Randonneurs)

19-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

19-10 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

03-11 200χλμ “Αρχαία Αργολική Γη” – Ναύπλιο (Α.Σ. Αργολίδος Αγευς)

16-11 200χλμ “Βόρεια Εύβοια” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates