Brevets 2020

11-01 200χλμ “Κομοτηνή-Κεραμωτή” – Κομοτηνή (BleCyclingClub)

18-01 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

26-01 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

01-02 200χλμ “Brevet Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

02-02 200χλμ “Γέφυρα Ποσειδωνίας” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

09-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)

15-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδναι (BleCyclingClub)

23-02 200χλμ “Ξυλόκαστρο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

01-03 200χλμ “Γη των Θρακών” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

01-03 200χλμ “9ο Brevet Παλαμά για τον Γιώργο” – Παλαμάς (KermesseBikeShop)

07-03 200χλμ “Ολυμπιακή Ριβιέρα” – Πύργος (BleCyclingClub)

14-03 200χλμ “…Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

15-03 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)

21-03 200χλμ “Ανθισμένες Ροδακινιές” – Γιαννιτσά (Adventures and Wines)

21-03 400χλμ “5 Νομοί” – Λαμία (Greek Randonneurs)

25-03 200χλμ “Αγία Λαύρα” – Κόρινθος (Bioracer Hellas)

28-03 400χλμ “Πάτρα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

28-03 200χλμ “Βόρεια Θεσσαλονίκη” – Θεσσαλονίκη (BleCyclingClub)

04-04 300χλμ “Γουδί 1922” – Αθήνα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

04-04 600χλμ “Π.Ο.Κ. 600” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

12-04 24 ώρες 360+χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Αθήνα (BleCyclingClub)

24-04 600χλμ “Πύργος - Κατάκολο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

25-04 200χλμ “Γύρα τσι Κέρκυρας II - Tour Around Corfu II” – Δασσιά-Κέρκυρα (Corfu, GEO-bicycling)

01-05 400χλμ “Παρνασσός 400” – Άγ.Στέφανος (BleCyclingClub)

02-05 200χλμ “Τα ψηλά βουνά” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

03-05 200χλμ “Giro di Vermio” – Αλεξάνδρεια (Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας)

09-05 300χλμ “Έβρος καθέτως 300” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

09-05 200χλμ “Brevet Πηλίου”– Βόλος (Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου)

09-05 600χλμ “Λευκάδα 600” – Κόρινθος (Greek Randonneurs)

09-05 200χλμ “Γέφυρα: Αγρίνιο-Άρτα” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

09-05 300χλμ “Διακοπτό” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

10-05 200χλμ “Έλα να κάνουμε Ουριαμάδες” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

16-05 200χλμ “Δίρφυς” – Χαλκίδα (Α.Ο.  Αίολος)

16-05 600χλμ “@Καλαμάτα” – Αθήνα (BleCyclingClub)

23-05 200χλμ “Θεσσαλονίκης” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ. Θεσσαλονίκης)

23-05 200χλμ “Brevet Θήβας” – Θήβα (ΣΧΟΠ Θήβας)

23-05 200χλμ “Λέσβος Brevet 200km - Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Πο. Συ. Λέσβου)

23-05 200χλμ “Νάξος 2020” – Νάξος (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

23-05 200χλμ “2ο Brevet  Ι.Π.Μεσολογγίου” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π.Μεσολογγίου)

24-05 200χλμ “6x200 Αθήνα - Ρίο” – Αθήνα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

25-05 200χλμ “6x200 Ρίο - Ιωάννινα” – Ρίο (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

26-05 200χλμ “6x200 Ιωάννινα - Καστοριά” – Ιωάννινα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

27-05 200χλμ “6x200 Καστοριά - Κιλκίς” – Καστοριά (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

28-05 200χλμ “6x200 Κιλκίς - Παρανέστι” – Κιλκίς (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

29-05 200χλμ “6x200 Παρανέστι - Αλεξανδρούπολη” – Παρανέστι (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

30-05 200χλμ “Brevet Δύο Λιμνών” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

31-05 200χλμ “Ερυθραί” – Ερυθραί (BleCyclingClub)

06-06 200χλμ “Βασιλίτσα-Σμόλικας” – Γρεβενά (BleCyclingClub)

06-06 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Σάμος (Σύλλογος Αυτοδυτών Σάμου)

07-06 200χλμ “3ος Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο (Π.Α.Σ. Πηνειός)

07-06 200χλμ “Ώτος και Εφιάλτης - Κίσσαβος” – Στόμιο (Π.Α.Σ. Πηνειός)

07-06 200χλμ “Kefalonia Bike Challenge” – Πόρος Κεφαλλονιάς (yourbike.gr)

07-06 200χλμ “Orestiada North Evros” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)

13-06 400χλμ “Κοσμάς” – Μέγαρα (Bioracer Hellas)

13-06 200χλμ “Brevet Αμφίπολης 200” – Θεσσαλονίκη (Action Bike Club)

19-06 1000χλμ “Ancient Tour” – Αθήνα (BleCyclingClub)

21-06 200χλμ “Delphi Brevet” – Δελφοί (Δελφικές Αμφικτυονίες)

27-06 200χλμ “Brevet Ηπειρώτικη Πίνδος” – Ανήλιο Ιωαννίνων (Π.Ο. Λάρισας)

27-06 200χλμ “ByNight” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

05-07 200χλμ “Στις κορυφές της Αργολίδας” – Άργος (BioracerHellas)

10-07 400χλμ “Φαλακρό 400” – Κομοτηνή (BleCyclingClub)

11-07 200χλμ “4ο Brevet Καστοριάς 200 χλμ 2020 – Η Γυναίκα της Πίνδου” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

26-07 200χλμ “Δασοχώρι” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)

01-08 200χλμ “Σχινιάς-Σούνιο (νυχτερινό)” – Σχινιάς (BleCyclingClub)

02-08 200χλμ “Γύρος Μεσσηνίας” – Γαργαλιάνοι (BioracerHellas)

22-08 300χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 300” – Θεσσαλονίκη (BleCyclingClub)

23-08 200χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 200” – Θεσσαλονίκη (BleCyclingClub)

24-08 400χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 400” – Θεσσαλονίκη (BleCyclingClub)

26-08 600χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 600” – Θεσσαλονίκη (BleCyclingClub)

05-09 200χλμ “Αρβανίτσα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

05-09 200χλμ “Brevet Κως-Κάλυμνος” – Κως (Π.Ο. Κω)

06-09 200χλμ “Real Tour of Chios” – Χίος (BleCyclingClub)

12-09 200χλμ “Brevet Βόλβης - Χολομώντα 200” – Πυλαία (Action Bike Club)

12-09 200χλμ “Τείχιο Brevet” – Τείχιο Δωρίδος (Gosport)

19-09 200χλμ “September Forest Ride 200” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

20-09 200χλμ “Αττικής Classic” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)

26-09 200χλμ “Gravel Brevet” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

27-09 200χλμ “Στα μυστικά του Βάλτου” – Γιαννιτσά (Φυσιολατρικός Ορειβατικός Όμιλος Γιαννιτσών)

03-10 200χλμ “Κούκος” – Κούκος Πιερίας (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

10-10 300χλμ “Δόξα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

17-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

17-10 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

18-10 200χλμ “Γύρος Πάρνωνα” – Ναύπλιο (Α.Ο. Αίολος)

07-11 200χλμ “Βόρεια Εύβοια” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

14-11 200χλμ “Γουδί 2020” – Αθήνα (Kassimatis Cycling)

Super Randonnees

Super Randonnee "4 Pindos Passes" - Καλαμπάκα (Ble Cycling Club)

Super Randonnee "Greek Randonneurs 01" - Λουτράκι (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

Super Randonnee "Peloponnese Centrale" - Ξυλόκαστρο (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

Super Randonnee "Sterea Ellada" - Ιτέα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΟΥ 2020 ΕΔΩ

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates