Brevets 2021

Σημ.: Οι διαδρομές είναι πιθανό να τροποποιηθούν μέχρι την ημερομηνία διεξαγωγής τους για διάφορους λόγους. Για περισσότερες πληροφορίες για τη διαδρομή και τις εγγραφές, απευθυνθείτε στην ιστοσελίδα του διοργανωτή μερικές εβδομάδες πρίν την έναρξη του brevet (πατώντας το link στην παρένθεση με το όνομα του διοργανωτή). Οι διαδρομές είναι αυτές που κατατέθηκαν αρχικά από τους διοργανωτές τον Σεπτέμβριο του 2018. Πατώντας τον τίτλο του brevet εμφανίζεται ο χάρτης της διαδρομής.

03-01 200χλμ “Κυνηγώντας τους Καλικάντζαρους” – Χίος (Ble Cycling club)

03-01 200χλμ “Κομοτηνή - Κεραμωτή” – Κομοτηνή (Ble Cycling club)

24-01 200χλμ “Ραιδεστιώτικα 200 «Κινέζικο Οκτάρι»” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

30-01 200χλμ “Brevet Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

31-01 300χλμ “Παράθυρο στο 1400αρι” – Χίος (Aphrodite Lingerie)

31-01 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

06-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδναι (Ble Cycling club)

14-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)

14-02 300χλμ “Ραιδεστιώτικα 300 «Σερραϊκή Μπουγάτσα»” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

21-02 200χλμ “Λεμονοδάσος” – Ναύπλιο (Bioracer Hellas)

28-02 200χλμ “Classic Series SR ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

07-03 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Ραφήνα/Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)

07-03 400χλμ “Ραιδεστιώτικα 400 «Οξυά και Βελανιδιά»” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

13-03 200χλμ “…Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

21-03 200χλμ “Ανθισμένες Ροδακινιές” – Γιαννιτσά (Adventures and Wines)

25-03 200χλμ “200 Χρόνια Ελευθερίας - Αγία Λαύρα” – Κόρινθος (Bioracer Hellas)

27-03 200χλμ “Ποδηλατώντας στο Λασήθι” – Χερσόνησος - Κρήτη (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

27-03 300χλμ “Brevet Κερκίνης - Δοϊράνης” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling club)

27-03 400χλμ “Classic Series SR ΠΑΤΡΑ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

03-04 200χλμ “Ολυμπιακή Ριβιέρα” – Πύργος (Ble Cycling club)

10-04 400χλμ “5 Νομοί” – Λαμία (Greek Randonneurs)

16-04 600χλμ “Classic Series SR ΠΥΡΓΟΣ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

17-04 200χλμ “Χαιρέτα μου τον Πλάτανο” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

18-04 600χλμ “Ραιδεστιώτικα 600 Σαν την Χαλκιδική δεν έχει” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

25-04 24 ώρες 360+ χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Αθήνα (Ble Cycling club)

08-05 200χλμ “FromZero2Hero” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

08-05 200χλμ “Παλιγγενεσία 2021 – Περιδίνησις” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

08-05 200χλμ “Brevet Πηλίου”– Βόλος (Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου)

08-05 600χλμ “@Καλαμάτα” – Αθήνα (Ble Cycling club)

15-05 200χλμ “Δίρφυς” – Χαλκίδα (Α.Ο.  Αίολος)

15-05 200χλμ “BREVET ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΡΑΚΗΣ” – Κομοτηνή (Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κομοτηνής)

16-05 400χλμ “Παρνασσός 400” – Άγιος Στέφανος (Ble Cycling club)

22-05 200χλμ “Γύρα τσι Κέρκυρας III-Tour Around Corfu III ” – Δασσιά-Κέρκυρα (Corfu, GEO-bicycling)

22-05 200χλμ “παρά θῖν’ ἅλος” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ. Θεσσαλονίκης)

22-05 200χλμ “Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Π.Σ.Λέσβου)

23-05 200χλμ “2ο Brevet  Ι.Π.Μεσολογγίου” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π. Μεσολογγίου)

23-05 1400χλμ “Giro Central Greece” – Ελευσίνα (Audax Randonneurs Grece)

29-05 200χλμ “Brevet 2 Λιμνών” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

29-05 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Σάμος (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

05-06 200χλμ “Armenistis” – Camping Armenistis (Adventures and Wines)

05-06 600χλμ “Λευκάδα 600” – Κόρινθος (Greek Randonneurs)

12-06 200χλμ “Brevet Ηπειρώτικη Πίνδος” – Ανήλιο Ιωαννίνων (Π.Ο. Λάρισας)

12-06 300χλμ “Classic Series SR ΔΙΑΚΟΠΤΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

13-06 200χλμ “Σαλαμύκονος (Κιθαιρώνας)” – Άγιοι Ανάργυροι (Ble Cycling club)

19-06 300χλμ “Γύρος Χιονοδρομικών” – Ξυλόκαστρο (Α.Ο. Αίολος)

20-06 200χλμ “Orestiada North Evros – Greece-Bg” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)

20-06 200χλμ “Orestiada North Evros – only Greece” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)

20-06 200χλμ “Delphi Brevet” – Δελφοί (Δελφικές Αμφικτυονίες)

20-06 200χλμ “3ος Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο (ΠΑΣ Πηνειός)

20-06 200χλμ “Ώτος και Εφιάλτης - Κίσσαβος” – Στόμιο (ΠΑΣ Πηνειός)

24-06 1000χλμ “Ancient Tour” – Αθήνα (Ble Cycling club)

26-06 200χλμ “All Night Stand” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

03-07 200χλμ “by NIGHT” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

10-07 400χλμ “Κοσμάς” – Μέγαρα (Bioracer Hellas)

10-07 200χλμ “Ble Ζαγόρι” – Πάπιγκο (Ble Cycling club)

17-07 200χλμ Η γυναίκα της Πίνδου” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

18-07 200χλμ “Φωκιανός-Κυπαρίσσι” – Άστρος (Greek Randonneurs)

24-07 200χλμ “Samos by full moon night” – Ποτάμι Καρλοβάσου (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

25-07 200χλμ “Real Tour of Chios- reverse” – Χίος (Ble Cycling club)

25-07 200χλμ “ΔΑΣΟΧΩΡΙ” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)

01-08 200χλμ “Κορυφές Αργολίδας” – Άργος (Bioracer Hellas)

21-08 200χλμ “Giro di Coo – Night edition” – Κως (Π.Ο. Κω)

21-08 200χλμ “Σχινιάς-Σούνιο (νυχτερινό)” – Σχινιάς (Ble Cycling club)

04-09 200χλμ “Βοστίτσα - Το μπαλκόνι του Κορινθιακού” – Αίγιο (Greek Randonneurs)

05-09 200χλμ “Γύρος Μεσσηνίας” – Καλαμάτα (Bioracer Hellas)

05-09 600χλμ “Εγνατία 600” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling club)

11-09 200χλμ “200 km à Céphalonie –  100 ans BRM” – Κεφαλλονιά (yourbike.gr)

11-09 200χλμ “BleΤαΰγετος – 100 χρόνια BRM” – Τρίπολη (Ble Cycling club)

11-09 200χλμ “Ενισχυμένη Αμφίπολη 200” – Πυλαία (Action Bike Club)

11-09 200χλμ “Χίος «Το Συλλεκτικό» - 100 years BRM” – Χίος (Aphrodite Lingerie)

11-09 200χλμ “Εύβοια Classic” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

12-09 300χλμ “Γουδί 1922” – Γουδί - Αθήνα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

18-09 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

18-09 200χλμ “Τείχιο Brevet” – Τείχιο Δωρίδος (Gosport)

26-09 200χλμ “ΑΤΤΙΚΗΣ CLASSIC” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)

26-09 200χλμ “Στα μυστικά του Βάλτου” – Γιαννιτσά (Φυσιολατρικός Ορειβατικός Όμιλος Γιαννιτσών)

26-09 300χλμ “BLE 300” – Ορχομενός (Ble Cycling club)

02-10 300χλμ “Λίμνη Δόξα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

02-10 200χλμ “Κούκος 4” – Κούκος Πιερίας (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

09-10 200χλμ “Στα βουνά του Σπερχειού” – Λουτρά Υπάτης (Ble Cycling club)

09-10 300χλμ “Γύρος της Αιτωλοακαρνανίας” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

16-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

16-10 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

16-10 300χλμ “Samos 300 km challenge” – Σάμος (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

17-01 (17-10) 200χλμ “Γέφυρα Ποσειδωνίας” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

23-10 200χλμ “Στα χνάρια της Eurovelo” – Μεσολόγγι (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

24-10 400χλμ “Λεωνίδιο” – Ελευσίνα (Ble Cycling club)

28-11 200χλμ “Αττικά Ντουβάρια” – Άγιοι Ανάργυροι (Ble Cycling club)

31-12 200χλμ “Ερυθραί” – Ερυθραί (Ble Cycling club)

Super Randonnees

Super Randonnee "4 Pindos Passes" - Καλαμπάκα (Ble Cycling Club)

Super Randonnee "Montagnes de Macedoine" - Βέροια (Ble Cycling Club)

Super Randonnee "Greek Randonneurs 01" - Λουτράκι (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

Super Randonnee "Peloponnese Centrale" - Ξυλόκαστρο (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

Super Randonnee "Sterea Ellada" - Ιτέα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΟΥ 2021 ΕΔΩ

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates