Brevets 2022

Σημ.: Οι διαδρομές είναι πιθανό να τροποποιηθούν μέχρι την ημερομηνία διεξαγωγής τους για διάφορους λόγους. Για περισσότερες πληροφορίες για τη διαδρομή και τις εγγραφές, απευθυνθείτε στην ιστοσελίδα του διοργανωτή μερικές εβδομάδες πρίν την έναρξη του brevet (πατώντας το link στην παρένθεση με το όνομα του διοργανωτή). Οι διαδρομές είναι αυτές που κατατέθηκαν αρχικά από τους διοργανωτές τον Σεπτέμβριο του 2021. Πατώντας τον τίτλο του brevet εμφανίζεται ο χάρτης της διαδρομής.

09-01 200χλμ “Κυνηγώντας τους Καλικάντζαρους” – Χίος (Aphrodite Lingerie)

23-01 200χλμ “Γέφυρα Ποσειδωνίας” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

29-01 200χλμ “Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

30-01 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

12-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδναι (Ble Cycling Club)

19-02 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

27-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)

06-03 200χλμ “Classic Series SR ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

12-03 200χλμ “…Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

12-03 200χλμ “Ολυμπιακή Ριβιέρα” – Πύργος (Ble Cycling Club)

25-03 200χλμ “Καλάβρυτα – Τόπος Θυσίας” – Κόρινθος (Bioracer Hellas)

26-03 200χλμ “Ποδηλατώντας στο Λασήθι” – Χερσόνησος-Κρήτη (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

27-03 200χλμ “Ανθισμένες Ροδακινιές” – Γιαννιτσά (Adventures and Wines)

27-03 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Ραφήνα/Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)

09-04 400χλμ “Classic Series SR ΠΑΤΡΑ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

09-04 400χλμ “Brevet 5 Νομών” – Λαμία (Greek Randonneurs)

17-04 24 ώρες 360+ χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

29-04 600χλμ “Classic Series SR ΠΥΡΓΟΣ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

30-04 200χλμ “Κούκος 5” – Κούκος Πιερίας (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

30-04 200χλμ “Κίτρινο-άσπρο-πράσινο: το χωμάτινο μπρεβέ” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

30-04 600χλμ “Καρπεν-island 600” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

30-04 600χλμ “Θεσσ…600” – Πυλαία (Ble Cycling Club)

07-05 600χλμ “Νυδρί Λευκάδας – Λέχαιο Κορινθίας” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

07-05 600χλμ “Κόρινθος - Λευκάδα” – Κόρινθος (Greek Randonneurs)

08-05 200χλμ “Giro di Vermio - Gidas Cyclistas”– Αλεξάνδρεια (Α.Σ. Ατλαντίδα)

14-05 200χλμ “Brevet Πηλίου”– Βόλος (Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου)

14-05 200χλμ “BREVET ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΡΑΚΗΣ” – Κομοτηνή (Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κομοτηνής)

14-05 400χλμ “BLE Καράντερε 400” – Γαλάτιστα Χαλκιδικής (Ble Cycling Club)

15-05 200χλμ “Λεμονοδάσος” – Ναύπλιο (Bioracer Hellas)

21-05 200χλμ “Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Π.Σ. Λέσβου)

21-05 200χλμ “Γύρα τσι Κέρκυρας IV” – Δασσιά, Κέρκυρα (GEO Bicycling)

22-05 200χλμ “3ο Brevet  Ι.Π.Μεσολογγίου” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π. Μεσολογγίου)

22-05 200χλμ “6x200 Αθήνα- Ρίο” – Αθήνα (Audax Randonneurs Grece)

23-05 200χλμ “6x200 Ρίο- Ιωάννινα” – Ρίο (Audax Randonneurs Grece)

24-05 200χλμ “6x200 Ιωάννινα- Καστοριά” – Ιωάννινα (Audax Randonneurs Grece)

25-05 200χλμ “6x200 Καστοριά- Κιλκίς” – Καστοριά (Audax Randonneurs Grece)

26-05 200χλμ “6x200 Κιλκίς- Παρανέστι” – Κιλκίς (Audax Randonneurs Grece)

27-05 200χλμ “6x200 Παρανέστι- Αλεξανδρούπολη” – Παρανέστι (Audax Randonneurs Grece)

28-05 200χλμ “Δάσος της Δαδιάς και μάγισσα Κίρκη” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

28-05 200χλμ “Αγρίνιο 2022” – Αγρίνιο (Σ.Ε.Α.Δ.Ω.Σ. Αιτωλοακαρνανίας)

28-05 200χλμ “Brevet 2 Λιμνών” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

04-06 400χλμ “ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ-ΝΥΔΡΙ-ΠΡΕΒΕΖΑ-ΑΡΤΑ-ΑΓΡΙΝΙΟ” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π. Μεσολογγίου)

04-06 300χλμ “Classic Series SR ΔΙΑΚΟΠΤΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

04-06 200χλμ “Κατάρα, Ασπροπόταμος” – Καλαμπάκα (Π.Ο. Λάρισας)

10-06 1000χλμ “Γύρος Πελοποννήσου” – Ελευσίνα (Audax Randonneurs Grece)

10-06 1000χλμ “Anatolia 1000” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling Club)

11-06 300χλμ “Γουδί 1922” – Γουδί - Αθήνα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

11-06 300χλμ “…Νυδρί Λευκάδας - Αστακός - Μεσολόγγι - Αγρίνιο - Βόνιτσα …  το ΕΠΕΤΕΙΑΚΟ 300άρι της Δυτικής Ελλάδας” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

11-06 300χλμ “Μυτιλήνη” – Μυτιλήνη (Π.Σ. Λέσβου)

12-06 200χλμ “Orestiada North Evros” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)

18-06 400χλμ “Λάμπεια Όροι – Δάσος Φολόης” – Κόρινθος (Bioracer Hellas)

19-06 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Πυθαγόρειο Σάμου (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

19-06 200χλμ “4ος Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο Λάρισας (Π.Α.Σ. Πηνειός)

19-06 200χλμ “Ώτος και Εφιάλτης - Κίσσαβος” – Στόμιο Λάρισας (Π.Α.Σ. Πηνειός)

25-06 200χλμ “Φτερόλακκα 200” – Λιβαδειά (Ble Cycling Club)

26-06 200χλμ “Real Tour of Chios - Reverse” – Χίος (Aphrodite Lingerie)

02-07 200χλμ “by NIGHT” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

09-07 200χλμ “Τα χωριά της Λήθης – Παύλος Μελάς” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

21-07 1000χλμ “2 Capitals 5” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

24-07 200χλμ “ΔΑΣΟΧΩΡΙ” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)

06-08 200χλμ “Giro Di Coo 200K” – Κως (Π.Ο. Κω)

27-08 600χλμ “Βόλος 600” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

03-09 200χλμ “Λήμνος το νησί του Ηφαίστου” – Μύρινα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

03-09 200χλμ “Μπρεβέ Λάρισας” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

04-09 200χλμ “Ορεινή Χαλκιδική 200” – Πυλαία (Action Bike Club)

10-09 300χλμ “Γη των Θρακών” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

10-09 200χλμ “Βοστίτσα - Το μπαλκόνι του Κορινθιακού” – Αίγιο (Greek Randonneurs)

10-09 400χλμ “Παρνασσός 400” – Άγιος Στέφανος (Ble Cycling Club)

11-09 200χλμ “Γέφυρες του Αξιού” – Γιαννιτσά (Φ.Ο.Ο. Γιαννιτσών)

17-09 200χλμ “Armenistis” – Camping Armenistis (Adventures and Wines)

17-09 200χλμ “παρά θῖν' ἁλὸς” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ. Θεσσαλονίκης)

18-09 200χλμ “ΑΤΤΙΚΗΣ CLASSIC” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)

24-09 600χλμ “Θέρμο 600” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

24-09 200χλμ “Μαραθώνας-Σούνιο (νυχτερινό)” – Μαραθώνας (Ble Cycling Club)

01-10 300χλμ “Γύρος της Αιτωλοακαρνανίας” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

01-10 300χλμ “Λίμνη Δόξα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

09-10 200χλμ “Ποδηλάτες Χίου 200” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

09-10 300χλμ “Ποδηλάτες Χίου 300” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

09-10 200χλμ “Γύρος Μεσσηνίας” – Καλαμάτα (Bioracer Hellas)

15-10 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

15-10 200χλμ “Γύρος Πάρνωνα” – Μύλοι Αργολίδας (Α.Ο. Αίολος)

23-10 200χλμ “Ορεινή Αργολίδα” – Άργος (Bioracer Hellas)

05-11 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

06-11 200χλμ “Στυμφαλία” – Άργος (Bioracer Hellas)

19-11 200χλμ “Βόρεια Εύβοια Classic” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

Super Randonnees

Super Randonnee "4 Pindos Passes" - Καλαμπάκα (Ble Cycling Club)

Super Randonnee "Montagnes de Macedoine" - Βέροια (Ble Cycling Club)

Super Randonnee "Greek Randonneurs 01" - Λουτράκι (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

Super Randonnee "Peloponnese Centrale" - Ξυλόκαστρο (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

Super Randonnee "Sterea Ellada" - Ιτέα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΟΥ 2022 ΕΔΩ

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates