Brevets 2020

11-01 200χλμ “Κομοτηνή-Κεραμωτή” – Κομοτηνή (BleCyclingClub)

18-01 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (BioracerHellas)

26-01 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

01-02 200χλμ “Brevet Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

02-02 200χλμ “Γέφυρα Ποσειδωνίας” – Ελευσίνα (BioracerHellas)

09-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (GreekRandonneurs)

15-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδναι (BleCyclingClub)

23-02 200χλμ “Ξυλόκαστρο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

01-03 200χλμ “Γη των Θρακών” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

01-03 200χλμ “9ο Brevet Παλαμά για τον Γιώργο” – Παλαμάς (KermesseBikeShop)

07-03 200χλμ “Ολυμπιακή Ριβιέρα” – Πύργος (BleCyclingClub)

14-03 200χλμ “…Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

15-03 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)

21-03 200χλμ “Ανθισμένες Ροδακινιές” – Γιαννιτσά (AdventuresandWines)

21-03 400χλμ“5 Νομοί” – Λαμία(Greek Randonneurs)

25-03 200χλμ“ΑγίαΛαύρα” – Κόρινθος(Bioracer Hellas)

28-03 400χλμ “Πάτρα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

28-03 200χλμ “Βόρεια Θεσσαλονίκη” – Θεσσαλονίκη (BleCyclingClub)

04-04 300χλμ “Γουδί 1922” – Αθήνα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

04-04 600χλμ “Π.Ο.Κ. 600” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

12-04 24 ώρες 360+χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Αθήνα (BleCyclingClub)

24-04 600χλμ “Πύργος-Κατάκολο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

25-04 200χλμ “Γύρα τσι Κέρκυρας II-TourAroundCorfuII ” – Δασσιά-Κέρκυρα (Corfu, GEO-bicycling)

01-05 400χλμ “Παρνασσός 400” – Άγ.Στέφανος (BleCyclingClub)

02-05 200χλμ “Τα ψηλά βουνά” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

03-05 200χλμ “GirodiVermio” – Αλεξάνδρεια (Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας)

09-05 300χλμ “Έβρος καθέτως 300” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

09-05 200χλμ “Brevet Πηλίου”– Βόλος (Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου)

09-05 600χλμ “Λευκάδα 600” – Κόρινθος (GreekRandonneurs)

09-05 200χλμ “Γέφυρα: Αγρίνιο-Άρτα” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

09-05 300χλμ “Διακοπτό” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

10-05 200χλμ “Έλα να κάνουμε Ουριαμάδες” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

16-05 200χλμ “Δίρφυς” – Χαλκίδα (Α.Ο.  Αίολος)

16-05 600χλμ“@Καλαμάτα” – Αθήνα(Ble Cycling Club)

23-05 200χλμ “Θεσσαλονίκης” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ. Θεσσαλονίκης)

23-05 200χλμ “Brevet Θήβας” – Θήβα (ΣΧΟΠ Θήβας)

23-05 200χλμ “Λέσβος Brevet 200km - Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Πο. Συ. Λέσβου)

23-05 200χλμ “Νάξος 2020” – Νάξος (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

23-05 200χλμ “2ο Brevet  Ι.Π.Μεσολογγίου” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π.Μεσολογγίου)

24-05 200χλμ “6x200 Αθήνα-Ρίο” – Αθήνα (AudaxRandonneursGrece)

25-05 200χλμ “6x200 Ρίο-Ιωάννινα” – Ρίο (AudaxRandonneursGrece)

26-05 200χλμ “6x200 Ιωάννινα-Καστοριά” – Ιωάννινα (AudaxRandonneursGrece)

27-05 200χλμ “6x200 Καστοριά-Κιλκίς” – Καστοριά (AudaxRandonneursGrece)

28-05 200χλμ “6x200 Κιλκίς-Παρανέστι” – Κιλκίς (AudaxRandonneursGrece)

29-05 200χλμ “6x200 Παρανέστι-Αλεξανδρούπολη” – Παρανέστι (AudaxRandonneursGrece)

30-05 200χλμ “Brevet Δύο Λιμνών” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

31-05 200χλμ“Ερυθραί” – Ερυθραί(Ble Cycling Club)

06-06 200χλμ“Βασιλίτσα-Σμόλικας” – Γρεβενά(Ble Cycling Club)

06-06 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Σάμος (Σύλλογος Αυτοδυτών Σάμου)

07-06 200χλμ “3ος Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο (ΠΑΣ Πηνειός)

07-06 200χλμ “Ώτος και Εφιάλτης - Κίσσαβος” – Στόμιο (ΠΑΣ Πηνειός)

07-06 200χλμ“Kefalonia Bike Challenge” – ΠόροςΚεφαλλονιάς(yourbike.gr)

07-06 200χλμ“Orestiada North Evros” – Ορεστιάδα(Keramitsis bikes)

13-06 400χλμ“Κοσμάς” – Μέγαρα(Bioracer Hellas)

13-06 200χλμ“Brevet Αμφίπολης200” – Θεσσαλονίκη(Action Bike Club)

19-06 1000χλμ“Ancient Tour” – Αθήνα(Ble Cycling Club)

21-06 200χλμ “DelphiBrevet” – Δελφοί (Δελφικές Αμφικτυονίες)

27-06 200χλμ “Brevet Ηπειρώτικη Πίνδος” – Ανήλιο Ιωαννίνων (Π.Ο. Λάρισας)

27-06 200χλμ “ByNight” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

05-07 200χλμ “Στις κορυφές της Αργολίδας” – Άργος (BioracerHellas)

10-07 400χλμ “Φαλακρό 400” – Κομοτηνή (BleCyclingClub)

11-07 200χλμ “4ο Brevet Καστοριάς 200 χλμ 2020 – Η Γυναίκα της Πίνδου” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

26-07 200χλμ “Δασοχώρι” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)

01-08 200χλμ “Σχινιάς-Σούνιο (νυχτερινό)” – Σχινιάς (BleCyclingClub)

02-08 200χλμ “Γύρος Μεσσηνίας” – Γαργαλιάνοι (BioracerHellas)

22-08 300χλμ“BLE Brevet Week Thessaloniki 300” – Θεσσαλονίκη(Ble Cycling Club)

23-08 200χλμ“BLE Brevet Week Thessaloniki 200” – Θεσσαλονίκη(Ble Cycling Club)

24-08 400χλμ“BLE Brevet Week Thessaloniki 400” – Θεσσαλονίκη(Ble Cycling Club)

26-08 600χλμ“BLE Brevet Week Thessaloniki 600” – Θεσσαλονίκη(Ble Cycling Club)

05-09 200χλμ“Αρβανίτσα” – Ελευσίνα(Greek Randonneurs)

05-09 200χλμ “Brevet Κως-Κάλυμνος” – Κως (Π.Ο. Κω)

06-09 200χλμ“Real Tour of Chios” – Χίος(Ble Cycling Club)

12-09 200χλμ“Brevet Βόλβης-Χολομώντα200” – Πυλαία(Action Bike Club)

12-09 200χλμ“ΤείχιοBrevet” – ΤείχιοΔωρίδος(Gosport)

19-09 200χλμ“SeptemberForestRide200” – Αλεξανδρούπολη(Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

20-09 200χλμ“ΑττικήςClassic” – Αθήνα(Π.Ε.Π.Α.)

26-09 200χλμ“Gravel Brevet” – Χαλκίδα(Α.Ο. Αίολος)

27-09 200χλμ “Στα μυστικά του Βάλτου” – Γιαννιτσά (Φυσιολατρικός Ορειβατικός Όμιλος Γιαννιτσών)

03-10 200χλμ “Κούκος” – Κούκος Πιερίας (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

10-10 300χλμ“Δόξα” – Ελευσίνα(Greek Randonneurs)

17-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

17-10 200χλμ “BrevetPhilippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

18-10 200χλμ “Γύρος Πάρνωνα (graveltype)” – Μύλοι Αργολίδας (Α.Ο. Αίολος)

07-11 200χλμ “Βόρεια Εύβοια” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

14-11 200χλμ“Γουδί2020” – Αθήνα(Kassimatis Cycling)

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates