Brevets 2021

03-01 200χλμ “Κυνηγώντας τους Καλικάντζαρους” – Χίος (Ble Cycling club)

03-01 200χλμ “Κομοτηνή - Κεραμωτή” – Κομοτηνή (Ble Cycling club)

24-01 200χλμ “Ραιδεστιώτικα 200 «Κινέζικο Οκτάρι»” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

30-01 200χλμ “Brevet Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

06-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδναι (Ble Cycling club)

14-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)

14-02 300χλμ “Ραιδεστιώτικα 300 «Σερραϊκή Μπουγάτσα»” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

07-03 400χλμ “Ραιδεστιώτικα 400 «Οξυά και Βελανιδιά»” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

21-03 200χλμ “Ανθισμένες Ροδακινιές” – Γιαννιτσά (Adventures and Wines)

27-03 200χλμ “Ποδηλατώντας στο Λασήθι” – Χερσόνησος - Κρήτη (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

27-03 300χλμ “Brevet Κερκίνης - Δοϊράνης” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling club)

03-04 200χλμ “Ολυμπιακή Ριβιέρα” – Πύργος (Ble Cycling club)

10-04 400χλμ “5 Νομοί” – Λαμία (Greek Randonneurs)

17-04 200χλμ “Χαιρέτα μου τον Πλάτανο” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

18-04 600χλμ “Ραιδεστιώτικα 600 Σαν την Χαλκιδική δεν έχει” – Νέα Ραιδεστός (Ble Cycling club)

25-04 24 ώρες 360+ χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Αθήνα (Ble Cycling club)

08-05 200χλμ “Παλιγγενεσία 2021 – Περιδίνησις” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

08-05 200χλμ “Brevet Πηλίου”– Βόλος (Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου)

09-05 (31-01) 300χλμ “Παράθυρο στο 1400αρι” – Χίος (Aphrodite Lingerie)

15-05 200χλμ “Δίρφυς” – Χαλκίδα (Α.Ο.  Αίολος)

16-05 400χλμ “Παρνασσός 400” – Άγιος Στέφανος (Ble Cycling club)

22-05 200χλμ “Γύρα τσι Κέρκυρας III-Tour Around Corfu III ” – Δασσιά-Κέρκυρα (Corfu, GEO-bicycling)

22-05 200χλμ “Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Π.Σ.Λέσβου)

23-05 200χλμ “2ο Brevet  Ι.Π.Μεσολογγίου” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π. Μεσολογγίου)

23-05 1400χλμ “Giro Central Greece” – Ελευσίνα (Audax Randonneurs Grece)

29-05 (15-05) 200χλμ “BREVET ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΡΑΚΗΣ” – Κομοτηνή (Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κομοτηνής)

30-05 (25-03) 200χλμ “200 Χρόνια Ελευθερίας - Αγία Λαύρα” – Κόρινθος (Bioracer Hellas)

29-05 200χλμ “Brevet 2 Λιμνών” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

29-05 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Σάμος (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

05-06 200χλμ “Armenistis” – Camping Armenistis (Adventures and Wines)

13-06 200χλμ “Σαλαμύκονος (Κιθαιρώνας)” – Άγιοι Ανάργυροι (Ble Cycling club)

19-06 300χλμ “Γύρος Χιονοδρομικών” – Ξυλόκαστρο (Α.Ο. Αίολος)

20-06 200χλμ “Orestiada North Evros – Greece-Bg” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)

20-06 200χλμ “Orestiada North Evros – only Greece” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)

20-06 200χλμ “Delphi Brevet” – Δελφοί (Δελφικές Αμφικτυονίες)

20-06 200χλμ “3ος Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο (ΠΑΣ Πηνειός)

20-06 200χλμ “Ώτος και Εφιάλτης - Κίσσαβος” – Στόμιο (ΠΑΣ Πηνειός)

01-07 (24-06) 1000χλμ “Ancient Tour” – Αθήνα (Ble Cycling club)

03-07 (12-06) 200χλμ “Brevet Ηπειρώτικη Πίνδος” – Ανήλιο Ιωαννίνων (Π.Ο. Λάρισας)

04-07 (01-08) (31-01) 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

10-07 400χλμ “Κοσμάς” – Μέγαρα (Bioracer Hellas)

10-07 200χλμ “Ble Ζαγόρι” – Πάπιγκο (Ble Cycling club)

10-07 (05-06) 600χλμ “Λευκάδα 600” – Κόρινθος (Greek Randonneurs)

10-07 (29-08) (12-06) 300χλμ “Classic Series SR ΔΙΑΚΟΠΤΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

18-07 200χλμ “Κυπαρίσσι-Φωκιανό” – Άστρος (Greek Randonneurs)

23-07 1400χλμ “Giro Central Greece” – Ελευσίνα (Audax Randonneurs Grece)

24-07 200χλμ “Samos by full moon night” – Ποτάμι Καρλοβάσου (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

24-07 (13-03) 200χλμ “…Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)

25-07 200χλμ “Real Tour of Chios- reverse” – Χίος (Ble Cycling club)

25-07 200χλμ “ΔΑΣΟΧΩΡΙ” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)

25-07 (21-02) 200χλμ “Λεμονοδάσος” – Ναύπλιο (Bioracer Hellas)

31-07 (17-07) 200χλμ “Η γυναίκα της Πίνδου” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

31-07 (26-06) 200χλμ “All Night Stand” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

31-07 (05-09) (03-07) 200χλμ “by NIGHT” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

01-08 200χλμ “Κορυφές Αργολίδας” – Άργος (Bioracer Hellas)

05-08 07-03 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Ραφήνα/Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)

20-08 (04-09) (16-04) 600χλμ “Classic Series SR ΠΥΡΓΟΣ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

21-08 200χλμ “Giro di Coo – Night edition” – Κως (Π.Ο. Κω)

21-08 200χλμ “Σχινιάς-Σούνιο (νυχτερινό)” – Σχινιάς (Ble Cycling club)

04-09 200χλμ “Βοστίτσα - Το μπαλκόνι του Κορινθιακού” – Αίγιο (Greek Randonneurs)

04-09 (08-05) 200χλμ “FromZero2Hero” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

04-09 (05-09) 600χλμ “Εγνατία 600” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling club)

05-09 200χλμ “Γύρος Μεσσηνίας” – Καλαμάτα (Bioracer Hellas)

11-09 200χλμ “200 km à Céphalonie –  100 ans BRM” – Κεφαλλονιά (yourbike.gr)

11-09 200χλμ “BleΤαΰγετος – 100 χρόνια BRM” – Τρίπολη (Ble Cycling club)

11-09 200χλμ “Ενισχυμένη Αμφίπολη 200” – Πυλαία (Action Bike Club)

11-09 200χλμ “Χίος «Το Συλλεκτικό» - 100 years BRM” – Χίος (Aphrodite Lingerie)

11-09 200χλμ “Εύβοια Classic” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

11-09 26-09 200χλμ “ΑΤΤΙΚΗΣ CLASSIC” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)

12-09 300χλμ “Γουδί 1922” – Γουδί - Αθήνα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

18-09 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

18-09 200χλμ “Τείχιο Brevet” – Τείχιο Δωρίδος (Gosport)

18-09 (22-05) 200χλμ “παρά θῖν’ ἅλος” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ. Θεσσαλονίκης)

18-09 (08-05) 600χλμ “@Καλαμάτα” – Αθήνα (Ble Cycling club)

18-09 (22-08) (27-03) 400χλμ “Classic Series SR ΠΑΤΡΑ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

26-09 200χλμ “Στα μυστικά του Βάλτου” – Γιαννιτσά (Φυσιολατρικός Ορειβατικός Όμιλος Γιαννιτσών)

26-09 300χλμ “BLE 300” – Ορχομενός (Ble Cycling club)

26-09 (08-08) (28-02) 200χλμ “Classic Series SR ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

02-10 300χλμ “Λίμνη Δόξα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

02-10 200χλμ “Κούκος 4” – Κούκος Πιερίας (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

09-10 200χλμ “Στα βουνά του Σπερχειού” – Λουτρά Υπάτης (Ble Cycling club)

09-10 300χλμ “Γύρος της Αιτωλοακαρνανίας” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

16-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

16-10 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

16-10 300χλμ “Samos 300 km challenge” – Σάμος (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

17-01 (17-10) 200χλμ “Γέφυρα Ποσειδωνίας” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

23-10 200χλμ “Στα χνάρια της Eurovelo” – Μεσολόγγι (Λε.Μ.Α. Θέρμου)

23-10 (24-10) 400χλμ “Λεωνίδιο” – Ελευσίνα (Ble Cycling club)

28-11 200χλμ “Αττικά Ντουβάρια” – Άγιοι Ανάργυροι (Ble Cycling club)

18-12 (31-12) 200χλμ “Ερυθραί” – Ερυθραί (Ble Cycling club)

 

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates