Brevets 2024

13-01 200χλμ “Κομοτηνή-Κεραμωτή” – Κομοτηνή (Ble Cycling Club)

21-01 200χλμ “ΚΑΣΤΡΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΡΓΟΥΣ” – Μέγαρα (Bioracer Hellas)

27-01 200χλμ “Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

28-01 200χλμ “ΝΕΜΕΑΣ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

17-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδνες (Ble Cycling Club)

25-02 200χλμ “ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

08-03 300χλμ “…Νυδρί Λευκάδας το ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ 300 - άρι- της Δυτικής Ελλάδας Αστακός - Μεσολόγγι - Αγρίνιο - Βόνιτσα …” – Νυδρί (Γ.Σ. Λευκάδας)

10-03 200χλμ “….Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί , Νυδρί” – Νυδρί (Γ.Σ. Λευκάδας)

10-03 200χλμ “ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ με τους ΠΟ.ΦΙ.” – Νέα Παλάτια Ωρωπός (Π.Ε.Π.Α.)

17-03 200χλμ “ΓΕΦΥΡΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΑΣ” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

23-03 400χλμ “ΠΑΤΡΑ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

30-03 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)

30-03 200χλμ “202 χρόνια από την Σφαγή της Χίου” – Χίος (Skinos Cycling Team)

06-04 200χλμ “Θήβα Classic” – Θήβα (Ble Cycling Club)

07-04 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)

13-04 400χλμ “Γύρος Κορινθιακού” – Ελευσίνα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

13-04 200χλμ “100 Rides for Leonidas” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)

13-04 400χλμ “…Νυδρί Λευκάδας - Κορονησία - Μεσολόγγι - Πάλαιρος - Νυδρί … το 400άρι της Δυτικής Ελλάδας” – Νυδρί (Γ.Σ. Λευκάδας)

19-04 600χλμ “ΠΥΡΓΟΣ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

20-04 600χλμ “100+9 Ορθοπεταλιές Μνήμης - Αρμένικη” – Θεσσαλονίκη (Ε.Α.Α. Θεσσαλονίκης - Αρμένικη)

20-04 200χλμ “ANOTHER SIDE BREVET ΔΥΟ ΛΙΜΝΩΝ (NEW)” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

20-04 400χλμ “Γύρος Αργολίδας” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)

28-04 360+χλμ “Fleche Γιώργος Βίδος” – Λουτρά Υπάτης (Ble Cycling Club)

11-05 200χλμ “Μπιτσάκης Νικόλαος” – Χανιά (Μπιτσάκης - Καλαϊτζιδάκη Ο.Ε.)

11-05 200χλμ “Giro 3+  Λιμνών - Κοιλάδα Ευήνου!” – Αγρίνιο (Σ.Ε.Α.Δ.Ο.Σ.Α. Αγρινίου)

11-05 600χλμ “Μονεμβασιά 8Κ” – Πάχη (Greek Randonneurs)

11-05 200χλμ “Brevet Ελευθέρια Θράκης. ΄΄ΔΥΟ ΚΡΑΤΗ ΜΙΑ ΟΡΟΣΕΙΡΑ. Η ΡΟΔΟΠΗ ΜΑΣ.΄΄ 200χλμ” – Κομοτηνή (Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Κομοτηνής)

12-05 200χλμ “Γαλάζια λίμνη του Σκρά” – Γιαννιτσά (Adventures & Wines)

18-05 200χλμ “Δίρφυς” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

18-05 300χλμ “ΓΥΡΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ - ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΕΤΑΠ” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

19-05 200χλμ “Brevet Μεσολογγίου Βασίλης Ράπτης 2024” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Ι.Π. Μεσολογγίου)

19-05 200χλμ “Η ΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑ” – Σάμος (Ποδηλατική Λέσχη Σάμου)

25-05 200χλμ “Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Π.Σ. Λέσβου)

25-05 200χλμ “Βοστίτσα «Το Μπαλκόνι Του Κορινθιακού»” – Αίγιο (Greek Randonneurs)

25-05 300χλμ “BREVET ΠΟΚ 300” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)

26-05 200χλμ “6X200 Αθήνα-Αγιόκαμπος” – Αθήνα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

27-05 200χλμ “6X200 Αγιόκαμπος-Καλαμπάκα” – Αγιόκαμπος (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

28-05 200χλμ “6X200 Καλαμπάκα-Βέροια” – Καλαμπάκα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

29-05 200χλμ “6X200 Βέροια-Δοϊράνη” – Βέροια (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

30-05 200χλμ “6X200 Δοϊράνη-Καβάλα” – Δοϊράνη (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

31-05 200χλμ “6X200 Καβάλα-Αλεξανδρούπολη” – Καβάλα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)

01-06 600χλμ “…Νυδρί Λευκάδας - Λέχαιο Κορινθίας … το 600άρι της Δυτικής Ελλάδας” – Νυδρί (Γ.Σ. Λευκάδας)

01-06 200χλμ “Στο χωρίον, τους…Γιατράδες !!!” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)

01-06 400χλμ “Brevet Μεσολογγίου 400 χλμ Βασίλης Ράπτης 2024” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Ι.Π. Μεσολογγίου)

01-06 200χλμ “Sempreviva” – Νεάπολη Λακωνίας (Kassimatis Cycling)

08-06 300χλμ “Armenistis” – Camping Armenistis (Adventures & Wines)

08-06 300χλμ “ΔΙΑΚΟΠΤΟ” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)

15-06 200χλμ “Ευρυτανία «Το πράσινο brevet»” – Καρπενήσι (Greek Randonneurs)

23-06 200χλμ “Ράμια” – Τζουμέρκα (Greek Randonneurs)

29-06 200χλμ “bynight” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)

29-06 600χλμ “Brevet Μεσολογγίου 600 χλμ  Μεσολόγγι- Αργυρόκαστρο-Μεσολόγγι” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Ι.Π. Μεσολογγίου)

06-07 200χλμ “Ο Δρόμος της Μνήμης” – Καστοριά (Π.Σ. Καστοριάς 620)

06-07 200χλμ “AGRINIO BY NIGHT” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

07-07 200χλμ “ΑΡΚΑΔΙΚΑ ΧΩΡΙΑ” – Τρίπολη (Bioracer Hellas)

20-07 2024χλμ “2024@2024c” – Αθήνα (Ble Cycling Club)

31-08 200χλμ “ΛΗΜΝΟΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ” – Μύρινα (Π.Ε.Π.Α.)

07-09 200χλμ “Brevet Λάρισας” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)

07-09 300χλμ “Πόρτο Χέλι” – Ισθμός Κορίνθου (Greek Randonneurs)

15-09 200χλμ “Γιαννιτσά 200 (Απ' τον Μ.Αλέξανδρο στον Αριστοτέλη)” – Γιαννιτσά (Φ.Ο.Ο. Γιαννιτσών)

15-09 200χλμ “ΑΤΤΙΚΗΣ CLASSIC” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)

21-09 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)

21-09 600χλμ “Καρπεν-island 8000” – Καρπενήσι (Ble Cycling Club)

22-09 200χλμ “KIATO 200” – Κιάτο (Peacockbikes)

28-09 200χλμ “Ρόδα, σέλα και Βαρβάρα” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ.Θ.)

28-09 200χλμ “Λίμνη Δόξα” – Λουτράκι (Greek Randonneurs)

05-10 200χλμ “ΞΗΡΟΜΕΡΟ” – Αστακός (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)

06-10 200χλμ “ΒΥΤΙΝΑ” – Ναύπλιο (Bioracer Hellas)

12-10 200χλμ “Brevet Ανατολικής Αιγιάλειας” – Ακράτα (Greek Randonneurs)

19-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)

19-10 200χλμ “Το Φιόρο Του Λεβάντε” – Ζάκυνθος (Greek Randonneurs)

02-11 200χλμ “Βόρεια Εύβοια Classic” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)

01-12 200χλμ “Χειμωνιάτικη βόλτα” – Χίος (Skinos Cycling Team)