11-01 200χλμ “Κομοτηνή-Κεραμωτή” – Κομοτηνή (Ble Cycling Club)
18-01 300χλμ “Στα ίχνη του Περσέα” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)
26-01 200χλμ “Νεμέα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)
01-02 200χλμ “Brevet Χειμώνας στον κάμπο” – Λάρισα (Π.Ο. Λάρισας)
02-02 200χλμ “Γέφυρα Ποσειδωνίας” – Ελευσίνα (Bioracer Hellas)
09-02 200χλμ “Σούνιο” – Κηφισιά (Greek Randonneurs)
15-02 300χλμ “Νέα Αταλάντη” – Αφίδναι (Ble Cycling Club)
23-02 200χλμ “Ξυλόκαστρο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)
01-03 200χλμ “Γη των Θρακών” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)
01-03 200χλμ “9ο Brevet Παλαμά για τον Γιώργο” – Παλαμάς (Kermesse Bike Shop)
07-03 200χλμ “Ολυμπιακή Ριβιέρα” – Πύργος (Ble Cycling Club)
21-03 200χλμ “Ανθισμένες Ροδακινιές” – Γιαννιτσά (Adventures and Wines)
25-03 200χλμ “ΑγίαΛαύρα” – Κόρινθος (Bioracer Hellas)
29-03 (14-03) 200χλμ “…Λευκάδα ...το Στεριανό Νησί” – Νυδρί Λευκάδας (Γ.Σ. Λευκάδας)
29-03 (15-03) 200χλμ “Νότιος Ευβοϊκός” – Μαρμάρι (Π.Ε.Π.Α.)
01-05 400χλμ “Παρνασσός 400” – Άγ.Στέφανος (Ble Cycling Club)
03-05 200χλμ “Giro di Vermio” – Αλεξάνδρεια (Αθλητικός Σύλλογος Αλεξάνδρειας)
09-05 300χλμ “Έβρος καθέτως 300” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)
09-05 200χλμ “Brevet Πηλίου”– Βόλος (Σύλλογος Δρομέων Υγείας Βόλου)
16-05 200χλμ “Δίρφυς” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)
16-05 600χλμ “@Καλαμάτα” – Αθήνα (Ble Cycling Club)
23-05 200χλμ “Brevet Θήβας” – Θήβα (ΣΧΟΠ Θήβας)
23-05 200χλμ “2ο Brevet Ι.Π.Μεσολογγίου” – Μεσολόγγι (Σ.Φ.Π.Ι.Π.Μεσολογγίου)
24-05 200χλμ “6x200 Αθήνα - Ρίο” – Αθήνα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)
25-05 200χλμ “6x200 Ρίο - Ιωάννινα” – Ρίο (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)
26-05 200χλμ “6x200 Ιωάννινα - Καστοριά” – Ιωάννινα (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)
27-05 200χλμ “6x200 Καστοριά - Κιλκίς” – Καστοριά (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)
28-05 200χλμ “6x200 Κιλκίς - Παρανέστι” – Κιλκίς (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)
29-05 200χλμ “6x200 Παρανέστι - Αλεξανδρούπολη” – Παρανέστι (Λέσχη Ποδηλατικού Τουρισμού Ελλάδος)
31-05 200χλμ “Ερυθραί” – Ερυθραί (Ble Cycling Club)
06-06 200χλμ “Η κούπα του Πυθαγόρα” – Σάμος (Σύλλογος Αυτοδυτών Σάμου)
07-06 200χλμ “3ος Γύρος Κισσάβου” – Στόμιο (Π.Α.Σ. Πηνειός)
07-06 200χλμ “Ώτος και Εφιάλτης - Κίσσαβος” – Στόμιο (Π.Α.Σ. Πηνειός)
07-06 200χλμ “Kefalonia Bike Challenge” – Πόρος Κεφαλλονιάς (yourbike.gr)
07-06 200χλμ “Orestiada North Evros” – Ορεστιάδα (Keramitsis bikes)
07-06 (06-06) 200χλμ “Βασιλίτσα-Σμόλικας” – Γρεβενά (Ble Cycling Club)
13-06 200χλμ “Brevet Αμφίπολης 200” – Θεσσαλονίκη (Action Bike Club)
21-06 200χλμ “Delphi Brevet” – Δελφοί (Δελφικές Αμφικτυονίες)
27-06 200χλμ “Brevet Ηπειρώτικη Πίνδος” – Ανήλιο Ιωαννίνων (Π.Ο. Λάρισας)
27-06 (28-03) 400χλμ “Πάτρα” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)
02-07 (19-06) 1000χλμ “Ancient Tour” – Αθήνα (Ble Cycling Club)
04-07 (04-04) 300χλμ “Γουδί 1922” – Αθήνα (Λε.Μ.Α. Θέρμου)
04-07 (24-04) 600χλμ “Πύργος - Κατάκολο” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)
10-07 400χλμ “Φαλακρό 400” – Κομοτηνή (Ble Cycling Club)
11-07 (10-05) 200χλμ “Έλα να κάνουμε Ουριαμάδες” – Χίος (Ποδηλάτες Χίου)
12-07 (09-05) 300χλμ “Διακοπτό” – Ελευσίνα (Π.Ε.Π.Α.)
18-07 (09-05) 600χλμ “Λευκάδα 600” – Κόρινθος (Greek Randonneurs)
19-07 (13-06) 400χλμ “Κοσμάς” – Μέγαρα (Bioracer Hellas)
26-07 200χλμ “Δασοχώρι” – Δασοχώρι (Π.Ε.Π.Α.)
26-07 (27-06) 200χλμ “ByNight” – Αχαρνές (Π.Ε.Π.Α.)
01-08 200χλμ “Σχινιάς-Σούνιο (νυχτερινό)” – Σχινιάς (Ble Cycling Club)
02-08 200χλμ “Γύρος Μεσσηνίας” – Γαργαλιάνοι (Bioracer Hellas)
02-08 (05-07) 200χλμ “Στις κορυφές της Αργολίδας” – Άργος (Bioracer Hellas)
22-08 300χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 300” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)
23-08 200χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 200” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)
24-08 400χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 400” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)
26-08 600χλμ “BLE Brevet Week Thessaloniki 600” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)
29-08 (23-05) 200χλμ “Νάξος 2020” – Νάξος (Λε.Μ.Α. Θέρμου)
29-08 (30-05) 200χλμ “Brevet Δύο Λιμνών” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)
05-09 200χλμ “Αρβανίτσα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)
05-09 200χλμ “Brevet Κως-Κάλυμνος” – Κως (Π.Ο. Κω)
05-09 (09-05) 200χλμ “Γέφυρα: Αγρίνιο-Άρτα” – Αγρίνιο (Γ.Π.Σ. Αγρινίου)
05-09 (23-05) 200χλμ “Θεσσαλονίκης” – Θεσσαλονίκη (Π.Α.Σ. Θεσσαλονίκης)
06-09 200χλμ “Real Tour of Chios” – Χίος (Ble Cycling Club)
12-09 200χλμ “Brevet Βόλβης - Χολομώντα 200” – Πυλαία (Action Bike Club)
12-09 200χλμ “Τείχιο Brevet” – Τείχιο Δωρίδος (Gosport)
19-09 200χλμ “September Forest Ride 200” – Αλεξανδρούπολη (Π.Α.Σ. Αλεξανδρούπολης)
19-09 (02-05) 200χλμ “Τα ψηλά βουνά” – Θέρμο (Λε.Μ.Α. Θέρμου)
26-09 200χλμ “Gravel Brevet” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)
27-09 200χλμ “Στα μυστικά του Βάλτου” – Γιαννιτσά (Φυσιολατρικός Ορειβατικός Όμιλος Γιαννιτσών)
03-10 200χλμ “Κούκος” – Κούκος Πιερίας (Λε.Μ.Α. Θέρμου)
04-10 (12-04) 24 ώρες 360+χλμ Fleche “Γιώργος Βίδος” – Αθήνα (Ble Cycling Club)
10-10 300χλμ “Δόξα” – Ελευσίνα (Greek Randonneurs)
10-10 (28-03) 200χλμ “Βόρεια Θεσσαλονίκη” – Θεσσαλονίκη (Ble Cycling Club)
10-10 (04-04) 600χλμ “Π.Ο.Κ. 600” – Καρδίτσα (Π.Ο. Καρδίτσας)
11-10 (20-09) 200χλμ “Αττικής Classic” – Αθήνα (Π.Ε.Π.Α.)
17-10 200χλμ “Γύρος του Ψηλορείτη” – Ηράκλειο (Αθλητικό Σωματείο ΑμεΑ ΤΑΛΩΣ)
17-10 200χλμ “Brevet Philippi” – Αρχαιολογικός χώρος Φιλίππων (Οψόμεθα εις Φιλίππους)
18-10 200χλμ “Γύρος Πάρνωνα” – Ναύπλιο (Α.Ο. Αίολος)
24-10 (21-03) 400χλμ “5 Νομοί” – Λαμία (Greek Randonneurs)
24-10 (23-05) 200χλμ “Λέσβος Brevet 200km - Ελιά και Πεύκο” – Μυτιλήνη (Πο. Συ. Λέσβου)
07-11 200χλμ “Βόρεια Εύβοια” – Χαλκίδα (Α.Ο. Αίολος)
14-11 200χλμ “Γουδί 2020” – Αθήνα (Kassimatis Cycling)